Homeland

Homeland

Oct. 02, 2011
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

Creator

obsada

Mandy Patinkin isSaul Berenson
Saul Berenson
Claire Danes isCarrie Mathison
Carrie Mathison

trailer filmu

Streszczenie

„Homeland” to uhonorowany nagrodami serial dramatyczny, entuzjastycznie przyjęty przez krytykę na całym świecie za sprawą wyrazistych bohaterów, niespodziewanych zwrotów i trzymającej w nieustannym napięciu akcji.

Carrie Mathison (nagrodzona Złotym Globem Claire Danes), błyskotliwa agentka CIA z Centum Walki z Terroryzmem, ma wątpliwości, czy uwolniony z niewoli przez oddział Delta Force żołnierz Piechoty Morskiej sierżant Nicolas Brody (Damian Lewis) jest bohaterem wojennym… czy pozyskanym przez Al-Kaidę terrorystą planującym spektakularny atak na amerykańskiej ziemi. Podążając za swoim instynktem Mathison, by odkryć prawdę ryzykuje wszystko – swoją karierę, reputację i nawet zdrowie psychiczne.

Homeland
Homeland
Homeland
Homeland
Homeland
Homeland
Homeland
Homeland
Homeland
Homeland

tytuł oryginalny Homeland
First air date Oct. 02, 2011
Data Mar. 25, 2018
Sezony 7
Odcinki 82

Seasons and episodes

7 sezon 7 Feb. 11, 2018
10

Podobne tytuły

Nie ma mowy
Safe House
Hassel
The Sinner
Humans
Botoks
Współczesna rodzina
Elif
Bibliotekarze
Most nad Sundem
Las chicas del cable
Outlander (2017)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach soundnotationsystem.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.